EREGALERIJ

Vermelding concertgevers vanaf 1983


1983
27.05 K Bolt 1 Ingebruikname van het orgel na de restauratie
02.09 F Schaap 1
09.09 K Rosenhart 1
16.09 D Out 1
24.09 B Bartelink 1

1984
01.06 J vd Kooij 1
08.06 J Oudshoorn 1
03.08 F Heil 1
10.08 K Rosenhart 2
17.08 W Sevinga 1
24.08 B Bartelink 2

1985
09.02 KJ Mulder 1
18.04 A de Klerk met studenten
28.06 J vd Kooij 2
05.07 F Heil 2
12.07 B Bartelink 3
19.07 D Out 2
24.07 Norddeutsche organistenmusik H Vogel
02.08 K Rosenhart en K v Slogteren hobo 3
09.08 Michael Hedley 1
10.08 W Poot 1
16.08 H v Nieuwkoop 1
23.08 J v Oortmerssen 1
30.08 P Wiersma 1

1986
D Roth op bezoek geweest
15.08 P Wiersma 2
22.08 B Bartelink 4
29.08 W Poot 2
05.09 F Heil 3
12.09 W Opgelder 1
19.09 Pieter v Dijk 1

1987
17.07 H v Nieuwkoop 2
24.07 P Wiersma 3
31.07 K Rosenhart 4
04.08 bezoek van franse organisten o.b.v. J Boyer
07.08 W Poot 3
14.08 D Out 3
21.08 B Bartelink 5

1988
15.07 P Wiersma 4
22.07 F Haagen 1
05.08 A Winkelman 1
12.08 H vd Schaaf 1
19.08 H Gijzen 1
26.08 J Jongepier 1

1989
12.07 D Kooman 1
28.07 M bij de Vaate 1
04.08 P Wiersma 5
11.08 A v Beek 1
18.08 L v Doeselaar 1
25.08 F Heil 4

1990
13.07 W v Beek 1
20.07 W v Twillert 1
27.07 D Out 4
03.08 L Lindeboom 1
10.08 P Wiersma 6
17.08 P Westerbrink 1

1991
28.06 G Oost 1
05.07 A d Klerk 1
12.07 B Beekman 1
19.07 P Groeneveld 1
26.07 Pieter v Dijk 2
02.08 P Wiersma 7

1992
24.07 K v Eersel 1
31.07 L Ghielmi 1
07.08 K Vellinga en P Mak zang 1
14.08 P Wiersma 7
21.08 P Hulsebos 1
28.08 D Out 5

1993
23.07 H v Nieuwkoop 3
30.07 H v Zonneveld 1
06.08 A Pauw 1
13.08 S Tuinstra 1
20.08 P Wiersma en W Wijting concert 2 orgels 7
27.08 W Poot met Maarssens Symphonie orkest 4

1994
22.07 J Jansen 1
29.07 G Meyers 1
05.08 T Jellema 1
12.08 H Heikens 1
19.08 P Wiersma 8
26.08 H vd Schaaf 2

1995
14.07 C Ingelse 1
21.07 D Out 6
28.07 R Smits 1
04.08 Jaap Zwart jr.1
11.08 C Ardesch 1
18.08 P Wiersma 9

1996
11.05 Henk Nijland 1 (40 jr organist)
12.07 H v Nieuwkoop 4
19.07 B Winseminus 1
26.07 W vd Broek 1
02.08 G Ch de Gier 1

1997
18.07 G vd Maten 1
01.08 D S Donker 1
15.08 D Out 7
29.08 B Matter 1

1998
10.07 JP Knijff 1
24.07 A Doornheim 1
07.08 P Wiersma 10
21.08 T Riesebos en Y Langbein zang 1

1999
09.07 A Bergwerff 1
23.07 D Koomans 2
06.08 S Tuinsta 2
20.08 F v Wijk 1
01.10 H Kelder jubileum concert 1

2000
08.04 K Bolt herdenking (organisatie Lindeberg Rotterdam)
07.07 H Heikens 2
21.07 G Oost 2
04.08 G Meyers 2
18.08 G Bierling 1

2001
06.07 J v Leeuwen 1
20.07 B d Vroome 1
03.08 S d Vries 1
17.08 JP Knijff en F Heller zink 2

2002
05.07 E Wiersinga 1
19.07 T Hagen 1
02.08 M Imbruno 1
16.08 W Diepenhorst 1

2003
04.07 A Weegener 1
18.07 Y Nagayama 1
01.08 W Kooijmans 1
15.08 Pieter v Dijk 3

2004
09.07 Kees van Houten 1
23.07 Ad van Pelt 1
06.08 Dirk Out 8
20.08 Vincent van Laar 1
22.09 Vladimir Roubal 1 (ism Cultural Village of Europe)

2005
08.07 Tjeerd van de Ploeg 1
22.07 Esa Toivola (Finland) 1
05.08 Peter Ouwerkerk 1
19.08 Petra Veenswijk 1

2006 : 250 jaar Christian Muller-orgel in de GK van Beverwijk
06.07 Frank van Wijk en de Beverwijkse Harmonie kapel 2
14.07 Jos van der Kooij 2
21.07 Siegbert Rampe ism Haarlemse orgelmaand 1
28.07 Jan Jongepier 2
04.08 Pieter van Dijk 4
18.08 Olja Buco 1
01.09 Jacques van Oortmersen 2
08.09 Ton Veltkamp en Hans Kelder 2
16.09 Ruud Jansen en popkoor 1

2007
06.07 Chris Bragg 1
20.07 Marieke Stoel 1
03.08 Ton van Eck 1
17.08 Arjan Leistra 1

2008
27.06 Pieter Dirksen 1
11.07 Erik van Bruggen 1
25.07 Gerben Mourik (winnaar Internationaal Improvisatie concours Haarlem 2008) 1
08.08 Simon Harden (winnaar Schnitger orgelfestival Alkmaar 2007) 1

2009
10.07 Craig Cramer (USA)1
24.07 Dennis van der Wijk 1
07.08 Stephan van de Wijgert 1
21.08 Stef Tuinstra 3
04.09 Sietze de Vries 2

2010
09.07 Dirk Out 9
23.07 Theo Jellema 2
06.08 Bart Jacobs (winnaar Schnitger orgelfestival Alkmaar 2009) 1
20.08 Julia Tamminen (2e/3e prijs Schnitger orgelfestival Alkmaar 2009) 1

2011
08.07 Kees van Eersel 2
22.07 Matthias Havinga 1
05.08 Wybe Kooijmans 2
19.08 Rien Donkersloot 1

2012
29.06 Aart Bergwerff 2
06.07 Matthias Havinga 2
20.07 Manuel Tomadin (winnaar Schnitger orgelfestival Alkmaar 2011) 1
03.08 Christiaan de Vries 1
17.08 Franz Raml 1

2013
05.07 Jan Hage 1
19.07 Peter van Dijk 1
02.08 Jaap Zwart 2
16.08 Jochem Schuurman 1

2014
11.07 Una Cintina 1
25.07 Margreet Chr. De Jong 1
08.08 Ayumi Kitamura (winnaar Schnitger festival Alkmaar 2013) 1
22.08 Charlotte Marck (2e/3e prijs Schnitger festival Alkmaar2011) 1
12.10 Goran Grahn (Geelvinck orgelconcert) 1

2015
10.07 Piet Hulsbos en Berend Halsma hobo 2
24.07 Tjeerd van der Ploeg 2
07.08 Hayo Boerema 1
21.08 Henk Verhoef 1
12.11 Pavel Kolout (Tjechische organist ism Grote Kerk) 1

2016
08.07 Frank van Wijk 3
22.07 Bart Jacobs 2
05.08 Gerben Budding (2e/3e prijs Schnitger orgelfestival Alkmaar 2015) 1
19.08 Adriaan Hoek (winnaar Schnitger orgelfestival Alkmaar 2015) 1

2017
23.06 Evan Bogerd 1
07.07 Willem van Twillert 2
21.07 Gerrie Meijers 3
04.08 Bas de Vroome 2
18.08 Cor Ardesch 2

2018
06.07 Geert Bierling 2
20.07 Sander van den Houten 1
03.08 Bert den Hertog 1
17.08 Minji Choi (winnaar Internationaal Schnitger orgelfestival Alkmaar 2017) 1

2019
05.07 Sietze de Vries 3
19.07 Mark Heerink 1
02.08 Laurens de Man 1
16.08 Pieter van Dijk 5
30.08 Willem van Twillert (Jubileum concert) 3

2020
24.07 Willeke Smits 1
07.08 Jochem Schuurman 2
21.08 Rien Donkersloot 2
04.09 Krysztof Urbaniak (Polen)1

2021
09.07 Victor Manuel Baena de la Torre (winnaar Internationaal Schnitger orgelfestival Alkmaar 2019)1
23.07 Reitze Smits 2
06.08 Dorien Schouten 1
20.08 Gerwin Hoekstra 1

2022
08.07 Hans van Haeften 1
22.07 Jaap Zwart 3
05.08 Manuel Tomadin 2
19.08 Erik Jan Eradus 1
26.08 Gerwin van der Plaats (iswm fam. Brus) 1

2023

AUGUSTUS 2023 ORGELMAAND BEVERWIJK, JUBILEUM JAAR 1983-2023
04.08
11.08
18.08
25.08

- Stephan Pollhammer: winnaar Internationaal Schnitger orgelfestival Alkmaar (2022)

- Hans Kelder Jubileumconcert 40 jr bespeler Müller-orgel



E-mail verzonden